Výmena | Vrátenie tovaru

PODMIENKY A INŠTRUKCIE PRE VÝMENU/VRÁTENIE TOVARU 

 

VÝMENA TOVARU

Ktorýkoľvek produkt z objednávky môžete do 14 dní od prevzatia vymeniť.
V prípade, že máte záujem o výmenu modelu v inej farbe alebo veľkosti, odošlite tovar do 14 dní od prevzatia a my Vám ho obratom vymeníme. Predtým si skontrolujte dostupnosť tovaru na našej stránke www.Luxurio.sk. Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave, kompletný s visačkou a originálnym obalom, ak bol k tovaru dodaný, nesmie byť nosený, praný, navoňavkovaný, používaný alebo poškodený. Upozorňujeme, že dodaný tovar môže byť použitý iba na účely vyskúšania - porovnateľné so skúšaním v kamennej predajni. V prípade poškodenia tovaru ďalším použitím si vyhradzujeme právo požadovať náhradu škody. Musíte zaplatiť len za prípadnú stratu hodnoty tovaru, ak je táto strata hodnoty spôsobená manipuláciou, ktorá nie je potrebná na preskúmanie povahy, charakteristík a fungovania tovaru. Pri výmene tovaru znáša náklady na dopravu kupujúci.

Predtým, než nám pošlete tovar späť, skontrolujte, či ste vyplnili formulár na vrátenie a vložili ho do balíka.

Výmenný formulár stiahnete (TU). 

Adresa pre výmenu tovaru:
Luxurio.sk (MAGON Slovakia s.r.o.)
Slávikova 31
962 61 Dobrá Niva
Slovensko

 

 

VRÁTENIE ČASTI OBJEDNÁVKY

Všetky výrobky zakúpené v elektronickom obchode www.luxurio.sk môžu byť vrátené do 14 dní od obdržania bez udania dôvodu aj jednotlivo.

 

 

VRÁTENIE TOVARU

Kupujúci - spotrebiteľ môže bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní od uzatvorenia zmluvy v zmysle § 7 zákona č. 102/2014 Z.z. V zmysle obchodných podmienok a zákona č. 102/2014 Z.z. je kupujúci povinný informovať predávajúceho o odstúpení od zmluvy. Za týmto účelom nám odošlite tento vyplnený formulár na odstúpenie od zmluvy (TU). Na Váš email Vám zašleme potvrdenie o akceptácii Vášho odstúpenia od zmluvy. Následne realizujte odoslanie tovaru na našu adresu uvedenú vo formulári. Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave, kompletný, nesmie byť nosený, praný, navoňavkovaný, používaný alebo poškodený.
Upozorňujeme, že dodaný tovar môže byť použitý iba na účely vyskúšania - porovnateľné so skúšaním v v kamennej predajni. V prípade poškodenia tovaru ďalším použitím si vyhradzujeme právo požadovať náhradu škody. Musíte zaplatiť len za prípadnú stratu hodnoty tovaru, ak je táto strata hodnoty spôsobená manipuláciou, ktorá nie je potrebná na preskúmanie povahy, charakteristík a fungovania tovaru.

Predtým, než nám pošlete tovar späť, skontrolujte, či ste vyplnili formulár na vrátenie a vložili ho do balíka. 

Pri vrátení tovaru znáša náklady na dopravu kupujúci.

Formulár na odstúpenie od zmluvy stiahnete (TU). 

Adresa pre vrátenie tovaru:
Luxurio.sk (MAGON Slovakia s.r.o.)
Slávikova 31
962 61 Dobrá Niva
Slovensko

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie